| CristiCs123 a întrebat:

Salut am si eu un forum, facut la forumurigratuite..si asa vrea sa ma ajutati cu el,am bagat topicuri si legenda, dar vreau sa bag chat live pe forum si sa stiu cum pot baga server de cs ma ajutati? un id de mess plz cristi. dragomir100 e al meu v a astept +funda!

Răspuns Câştigător
| RangerJ a răspuns:

Salut, ca sa bagi chat "live" ai nevoie doar sa-ti faci cont aici:http://xat.com/
Iti faci cont, creezi un chat, dai click pe embeddem si apoi pe editorul de la forum trebuie sa fie o optiune de adaugare embeddem sau scrip si dai paste acolo, daca nu merge da-mi un mesaj privat!

| CristiCs123 explică (pentru RangerJ):

Ai mess?

| RangerJ a răspuns (pentru CristiCs123):

Robert.adrian997