| niko4 a întrebat:

azi am facut o greseala si nu stiu cum sa o repar.prietena mae cea mai buna statea cu un tip pe nume cristi iar azi ea a vorbit cu cristi si i-a spus sa imi trimita mie mesaje ca nu o mai suporta pe ea si daca vreau sa stau eu cu el... eu am zis ca vreau sa stau cu el si cand eu am sunat-o ea vb cu cristi si a bagat pe conversatie si ma intrebare daca am mai vb cu cristi si eu am zis ca nu. cristi dupa aceia mi-a zis tot complotul lor si ca ea vroia doar sa vada daca ii sunt ptietena cu adevarat. acum e suparata pe mine! va rog ajutati-ma dau fundita!

Răspuns Câştigător
| roxy4rox a răspuns:

.Draga mea, daca cu adevarat tii la acea prietena (dar fii sincera cu tine), recunoaste si cere-ti iertare. Arată-i că meriți din nou încrederea din trecut și că de data asta o vei și aprecia. Prieteni care să te iubească și să te ierte atunci când i-ai dezamăgit găsești foarte greu. Dacă ține cu adevărat la tine te va ierta. Baftă!

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Ai gresit. Nu stiu daca tu chiar o consideri prietena, daca ai facut lucrul acela. Trebuie sa iti ceri iertare, sa ii spui adevarul, poate chiar sa ii promiti ca nu vei repeta greseala in viitor... Insa orice ai face, nu cred ca va mai avea increderea pe care a avut-o in tine, niciodata.
Incearca totusi... si daca te iarta, sa fii sincera cu ea. happy

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Buna! Spune- i adevarul. Tot ce s- a intamplat si explica- i ca nu te- ai gandit cand ai vorbit. Succes si sper sa- ti recuperezi prietena.