| Kìñg_Gÿòþsÿ_1997 a întrebat:

Am si eu un televizor VORTEX cu care is conectat la internet pana acum 2zile merge perfect pe Youtube nici un fel de problema pana cand acum cand intru pe el merge sunetul 3-4sec dar fara imagine ce poate fi ma ajuta cine-va va rog mentionez ca asa pe programe merge perfect doar pe yt nu merge dau FUNDA promit* MS

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Incearca sa accesezi pe Youtube continut cu o calitate video mai slaba, pentru a testa daca problema are loc in orice imprejurare. Daca rulezi un clip Full Hd sau 4k si tv-ul nu permite (nu ai spus ce model ai), e normal sa apara erori de vizualizare (ceri prea mult de la el).
La fel de bine poate fi o problema tehnica si, daca tv-ul este in garantie, il poti duce in service-ul autorizat pentru testare sau iti iei alt televizor.
Intai fa teste pe clipuri de pe Youtube cu diferite valori ale calitatii video.