| tigru1 a întrebat:

Salut am un canal nou de Youtube, cum pot atrage lumea sa se aboneze la canalul meu de YouTube? Dati-mi idei va rog...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Calitate mai buna decat ceilalti youtuberi ( majoritatea fac video-uri 1080p, incearca sa faci ceva 2K sau 4K ); daca tot faci content, fa-l din placere, nu la modul ca "trebuie" sa postezi, ci la modul ca "vrei" sa postezi; si cel mai important este sa fii true, adica sa iti pastrezi aceeasi atitudine pe camera, nu sa ai alta atitudine cand inregistrezi si alta cand esti pe strada.

| xByte a răspuns (pentru xByte):

Cat despre atragerea subscriberilor, nu cred ca trebuie sa iti bati prea tare capul, fiindca daca ai content bun, oamenii care dau de canalul tau, o sa ramana activi pe canalul tau.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Fii original

| Betty12345678 a răspuns:

Reclama pe retelele de socializare.

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Un program de filmat ok, poate si putina reclama pe anumite siteuri, ai fi putut sa lasi un link aici pentru cei care vizioneaza intrebarea ta :*