| blagasamuel a întrebat:

Am un ipod de 80 gb si eu il folosesc ca si stick usb. Este cumva un program care atunci cand windows-ul sau cine stie ce... sa copie fisiere pe ipod fisiere automat sa imi ceara parola. (ma refer la tot ipod-ul nu la un folder anume)
Deci de exemplu. daca vreau sa copiez o arhiva pe ipod, inainte de a se copia sa imi ceara parola (parola pe care am pus eu ca sa fie accesat ipodul/stickul).
Si daca este un program care sa imi protejeze stick-ul/ipod-ul cu praola sa fie astfel incat pe orice computer ma duc sa imi ceara parola daca vreau sa copiez ceva de pe computer-ul acela.
Va rog ajutayi-ma. Va multumesc mult de tot.

1 răspuns:
| TeenageGirl a răspuns:

80 GB! mama mia Ce mare e! Dar sczuze nu stiu