| iulian34 a întrebat:

Salut.
Am un laptop Asus k50ij si de o saptamana mi se blocheaza la interval de 1 - 2 min ca sa va dau un exemplu : la discurile de platane cand pui degetul pe ele se aude cu incetinitorul si bruiat. Exact asa face si al meu la sunet iar mouseul la fel merge si el, intrerupt. Ma poate ajuta cineva cu vreun sfat. Am reinstalat windowsul iar laptopul il am de 9 luni,

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce programe ai deschise in momentul cand se blocheaza laptopul? Sau ce programe ti deschise in permanenta? lasa un private mesage!