| DanielNiku a întrebat:

Salut am un samsung galaxy mini white si mi-am pus un model la blocare telefon, si o nepotica de-a mea a incercat sa faca modelul pana cand a blocat telefonul.acum imi cere numele utilizator si parola, le introduc si nu merge!
Stie careva ce este de facut?
Daca il duc la resoftat cat dureaza, si imi pierd garantia?

4 răspunsuri:
| serioux27 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema la un Samsung Galaxy S Plus si nu merge sa fac cum a zis danutza90.sad

| danutza90 a răspuns:

Salut
am si eu aceiasi problema
de fapt am avut i-am dat resetare generala in felul urmator: l-am oprit, apoi am apasat tasta de pornire/oprire si tasta enter adica tasta din centru in acelasi timp si l-am tinut apasat pana a pornit sau cat de lung crezi ca trebuie sa-ti apara un ecran negru cu scris albastru si galben.
de aici folosesti tastele de volum pentru a naviga si tasta centru pentru selectie. bafta

| ionut9708 a răspuns (pentru danutza90):

Oaii jur ca mai salvatt...multumesc!

| Mihai_Vali_1995 a răspuns:

Salut am un Samsung GT-I5500 si mi-am pus un model la blocare telefon, si o nepotica de-a mea a incercat sa faca modelul pana cand a blocat telefonul.acum imi cere numele utilizator si parola, le introduc si nu merge!

Stie careva ce este de facut?