| V1p3rViruSsatuL a întrebat:

Salut am un Samsung s5229 l-am cumparat acum vreo luna dar na trebuie folie de protectie pentru a nu se zgaria ma rog, si inainte sal inchid si sa-l duc la `pregatire` pentru folie cred ca i-am bagat un cod de securitate cand pornesc telefonul si acuma problema e ca nu mai stiu care e codul, am inteles ca trebuie sa am duc la service sa reseteze softul dar e prea departe si as vrea sa stiu daca pot face eu ceva
Ps:Nu cartela are cod si telefonul are acest cod de care nu mai stiu
Vreau raspunsuri calificate sau macar in cunoastere de cauza

Ms Frumos Anticipat

3 răspunsuri:
| RazvyBoss98 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci cu el la service deoarece daca incerci tu poate faci altceva, care este mai grav.

| Sky_Lefe_1998 a răspuns:

E cod din acela cu buline care trebuie sa-l unesti?

| V1p3rViruSsatuL explică (pentru Sky_Lefe_1998):

Nu man nu imi intra decat se incarca aia cu Samsung si dupa apare Blocare Telefon si trebuie sa introduc acel numar.