| DanutzRosu a întrebat:

Am un SAMSUNG S5230 si nu am incarcator. Am un cablu de date original dar nu se incarca. El arata ca se incarca dar cand il scot de la USB spune Baterie Descarcata! Ma gandesc este vreo setare ceva? L-am tinut 24 de ore si degeaba. Tot baterie descarcata scria. Va rog raspundeti cat mai repede! Va multumesc! ( Dau funda )

Răspuns Câştigător
| DigitalService a răspuns:

Salut!
- Ar fi 2 potentiale probleme la telefonul tau.
1. Ai putea incerca cu o alta baterie sa vezi daca aia se incarca ( o imprumuti si tu de la un amic(a) )
2. Ar putea fi defecte acele 3 lamele ale telefonului care fac contact cu bateria.
- Sper ca a fost de folos raspunsul meu.

- Stima!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu este nici o setare. Probabil e vreo defectiune la telefon. Eu am un Nokia si un Samsung si le pot incarca fara probleme.

Răspuns utilizator avertizat