| Cosming a întrebat:

am un sistem de camere de supraveghere pe mai multe locatii. as dori un program (soft) ceva, din care as putea sa le accesez, pur si simplu prin adresa de http... exista asa ceva?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca le ai prin casa, si simti ca-s acolo, nu le poti accesa usor, iti trebuie extrem de multe programe, chestii prin satelit, etc, ca sa ai contact cu ele.
Poti incerca sa cauti prin casa, prin orice coltisor, pentru ca poate sa fie camera dinaia mini, si sa fie undeva unde nici macar nu te gandesti, si incearca sa nu faci "prostioare" si prin asta ma refer la site-uri "deocheata" sau filme tot dinalea, sau chiar sa treci la ajutorul "manuelei" pana nu esti sigur ca nu este nici o camerawinking

| MenInShadow a răspuns:

Ah, scuze, vroiam sa rasp la intrebarea ta, m-a intrebat un prieten ceva tot de camere de supravegheri si am incurcat draq toate alealaughing ala avea presimtirea ca are camere in casa, si nu stia ce sa faca sa le gaseascalaughing si ii explicam ce sa NU facalaughing
Deci, exista, dar cum am precizat si in rasp de mai inainte, e destul de greu, trebuie camerele sa fie conectate printr-un cablu la pc sau wirleswinking