| William1000 a întrebat:

Am vazut mai demult un video pe youtbe in care se simula o lupta cu arme din jocuri video (Portal 2, Minecraft, CS:GO, Gears of war, Halo etc.). Puteti sa imi dati si mie un link spe video?

4 răspunsuri:
| MafteiVictor a răspuns:

Caută pe YouTube - RackaRacka. și ei simulează jocuri și filme. nu stiu dacă sunt cei pe care-i cauți.

| William1000 explică (pentru MafteiVictor):

Daca ai vazut un clip filmat gen frstperson (vezi din ochii personajului) atunci da. Era simulat un meci in genul lui CS:GO, dar jucatorii gaseau arme din toate jocurile video mai cunoscute.

| William1000 explică (pentru MafteiVictor):

Am reusit sa gasesc clipul. Nu era de la ei, dar am dat din nou peste el cand cautam unde mi-ai spus. Multumesc. Apropo, clipul se numeste,, Ultimate Gun Game" daca te intereseaza.

| MafteiVictor a răspuns (pentru William1000):

Ok. bine măcar ca ai gasit.