| Deen98 a întrebat:

Salut as dori sa bag si eu niste bani în cont meu de iq option, e un site de opțiuni binare.
Când dau depozit acolo îmi apare : visa, mastercard, maestro, WebMoney, Skrill si Nettler.
Faza e ca nu am nimic din toate astea, există vreo modalitate să fac depozitul fără card?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista nici o metoda, daca nu ai cardurile mentionate de ei.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca vrei sa ajungi boschetar, joaca la Forex/binare.

| Adiadictie a răspuns:

Ma intereseaza si pe mine

| Deen98 explică:

Sa zicem ca vreau sa fac un card visa, acolo pe site cand dau depozit apare decat euro sau dolari, eu daca bag 300 lei pe card merge sa ii trimit si se fac dolari pe site sau euro ce am ales?
sau trebuie sa bag dolari ca sa pot trimite dolari?
nu am avut nici o data card si nu stiu prea multe.

| IQoptiontrader a răspuns (pentru Deen98):

Salut. in primul rand ai contul verificat incat sa poti tranzactiona daca depui bani? sunt trader pe IQ option si am experienta in forex si optiuni binare te pot ajuta cu sfaturi analize tehnice si orice ai nevoie sa stii despre treding, care iti spun sincer este foarte periculos si te pot ajuta sa nu pierzi bani in zadar folosind martingale si indicatori nectarde@yahoo.com este adresa mea de email.