| Bogdan_Untu_1983 a întrebat:

Salut as vrea sa instalez windows 7 peste windows 10 cum se face astept raspuns Multumesc

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ia in considerare tipul procesorului, unele nu accepta alte Win.

| NLS a răspuns:

Nu știu dacă e valabil la alte versiuni, dar noi la firma avem cumpărat w 10 pro, la care s-a făcut DOWNGRADE (la W 7 pro).
Asta merita in cazul tău când ai cumpărat un laptop ce vine cu w 10, deci ai licență, iar tu îți dorești 7.
Altfel, poți instala direct 7.

| siriusblack98 a răspuns:

Nimic deosebit, ca la orice instalare de ws obisnuita.Dai un restart, apesi space bar de cateva ori si ar trebui sa booteze. Daca nu stii cum se instaleaza un ws, lasa mesaj si iti trimit un link.

| Superior a răspuns (pentru siriusblack98):

Sau pe F11.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Superior):

Dap.La mine unu booteaza de pe space bar happy

| flixbuster a răspuns:

Cel mai bine:
- full HDD backup;
- ras complet tabela de partitii;
- clean install Windows 7;
- scos date din full HDD backup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege ce vrei de aici.
https://www.youtube.com/......s?/results

| Ionescu_Adrian_1990 a răspuns:

Windows update
Sau intra pe microsoft.com și descărca gratuit și legal Windows 10

| Bogdan_Untu_1983 explică:

Am reusit sa instalez windows 7 multumesc pentru raspunsuri.Am instalat jocul Wolfenstein II: The New Colossus cand dau pe iconita sa pornesc jocul imi da eroarea Could Not Write Crash Dump? Multumesc