| StefanNumeDeCod a întrebat:

As vrea sa mi fac un tatuaj temporar care sa tina macar 2 luni, se poate? Am vazut mai mereu cand mergeam la mare care faceau, am vazut si acum cateva zile undeva care cica tineau si 70 de saptamani. Stie cineva cum pot sa il fac acasa? De ce am nevoie? Vreau sa mi fac unul ca al lui keed cu OSOD

7 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu exista tatuaje temporare care sa tina 2 luni, nici macar cele cu henna

| StefanNumeDeCod explică (pentru BroascaCuElice):

Nu prea ai fost prin Costinesti, acum vreo 2-3 ani erau numai standuri cu tatuaje de genul

| BroascaCuElice a răspuns (pentru StefanNumeDeCod):

N-am nevoie sa merg prin Costinesti ca sa ma pricep la tatuaje, nu exista tatuaj temporar care sa tina 2 luni

| Bogdan201739 a răspuns (pentru BroascaCuElice):

Ba da sunt

| StefanNumeDeCod explică (pentru BroascaCuElice):

Ok, dar de cele cu henna stii ceva? am vazut ca tin intre 2-4 sapt laughing Cum il faci sa tina 4? sau depinde de piele?

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Bogdan201739):

Nu exista

| BroascaCuElice a răspuns (pentru StefanNumeDeCod):

Cele facute cu henna tin intre 2-4 saptamani