| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu si eu unde pot gasi un sponsor bun in constanta sau cum as putea fac 400 de lei deoarece pana la sfarsitul lui februarie trebuie sa imi termin proiectul si nu dispun de fonduri de asta as vrea sa gasesc pe cineva care sa ofere o finantare sau o modalitate de a face 400 de lei. P.S:Poate fi si din tara nu numai din constanta si nu bagati linkuri de genu inscriete si fa bani:):)
Read more at http://www.4help.ro/......de-le.html

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce consta proiectul tau?
Sunt interesat sa te ajut.

| adrianbestboy98 explică (pentru anonim_4396):

In niste roboti pentru cercetare, micro roboti sau roboti de dimensiuni mai mari big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Suna interesant big grin
Ce varsta ai? esti student?
Ce ar urma sa faci cu acesti robotei?

Eu cu ma aleg din aceasta afacere happy?