| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,cum as putea face rost de 400 de lei pana pe 25 februarie? am nevoie sa imi termin proiectul si parintii/rudele nu imi dau sad Funda PS: cei care faceti misto sau aveti chef de glume proste va rog sa nu va bagati/sau daca va bagati primiti reportwinking

2 răspunsuri:
| TheKittyCatGirl a răspuns:

Poti:
1. fa partii
2. Vinde chestii vechi pe mercador etc.
3. Cauta un part time job
4. Imprumuta bani de la prieteni
5. NU EXISTA CINCI. Nu mai stiu c:

| adrianbestboy98 explică (pentru TheKittyCatGirl):

2.am pus pe mercador si multe siteuri de genu si nu cumpara nimeni, 4. nu am pritenei sad toti se dau drept prieteni dar de fapt nu sunt am doar 1 care imi e prieten adevarat dar nu are sa imi dea, nu am cm sa lucrez la varsta asta