| AnonimXnX a întrebat:

Salut as vrea sa vand ceva si vreau sa il pun prin posta ca si colet. Cum fac sa primesc banii, trebuie sa completez o fisa ceva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il pui cu ramburs, si da iti va da o fisa de completat in care scrii si suma pe care o vrei

| AnonimXnX explică (pentru suntserios):

Mersi, si daca destinatarul vrea sa plateasca si taxa de expediere si de primire se poate?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei completa un act de expeditie si-l pui cu plata ramburs. Destinatarul va plati pretul la ridicarea coletului si apoi posta iti va inmana suma respectiva.