| sbafbsvlisach a întrebat:

Hey,TPU! Deci vreau sa vand niste carti online.Dar nu stiu procedura.Adica eu impachetez pachetu si toate celelalte si ma duc la posta si cum zic? Si totusi nu trebuie sa completez o fisa prin care sa ma asigur atunci cand persoana primeste coletul sa dea in schimb banii? Aaa si cum ii primesc, tot prin posta? Primesc si o instiintare prin care sa-mi spuna ca banii sunt la posta sau cum? Ajutati-ma va roghappyURGENT!

1 răspuns:
| AdelinAdd a răspuns:

Te duci cu cartile impachetate la posta, spui ca ai de trimis un colet, CU RAMBURSARE (adica destinatarul plateste suma declarata de tine la posta)iar dupa cateva zile iti vin banii...cand trimiti te mai pune sa completezi 2-3 formulare...e usor happy Funda:X?