| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Astazi in timp ce ma jucam pe PS4 Pro, s-a intrerupt energia electrica.Am iesit la usa,am deschis usa si in acel moment cineva de la Electrica cobora.L-am intrebat ce se intampla,de ce au oprit energia electrica fara sa ne atentioneze? In felul asta se pot distruge electronicele.Iar el mi-a spus ca au o defectiune si ca se putea intampla astfel si in cazul unei pene de curent... fara sa isi ceara scuze. In astfel de cazuri, ati face reclamatie la Electrica? Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astia nu atentioneaza niciodata. Si noua ne-au luat curentul de atatea ori. Am sunat odata la Electrica si mi-a raspuns urat, nici cei 7 ani de-acasa nu-i au unii. Fa ce crezi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deocamdata m-am calmat, nu s-a intamplat nimic.Am avut un mesaj de avertizare de la joc, ca pentru a evita anunite pagube sa nu mai deconectez jocul asa.Nesimtire,asta este...si nico macar nu vorbesc frumos.

| alex495 a răspuns:

Daca iti ard mai multe aparate electronice ii poti da i judecata sa le ceri daune. Alta metoda nu exista. Adica ti a ars, ps ul frigiderul si televizorul ii dai in judecata

Răspuns utilizator avertizat
| venividivici2017 a răspuns (pentru Gaard_Soren_1973):

Multumesc pentru raspuns