| Psss a întrebat:

Salut baieti am asa o intrebare la voi,ceva e cu audio cardul meu microfonul e in stre ideala insa cind il pun face zgomote si nu ma aud deloc,inainte de asta am unit ghitara mea casamio acordezi prin calculator si cred ca din cauza asta si au aparut probleme,cum sa rezolv asta fara sa-mi cumpar un card nou, am incercat sa aprind audio cardul din fata dar nuse primeste nimic dati-mi si voi un sfat cum sa rezolv asta, mersi anticipat

3 răspunsuri:
| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

In placa audio (asa ii zice) nu te auzi cand vorbesti la microfon!
daca ai conectat chitara(electrica banuiesc) nu are voie sa inceapa sa faca probleme.
incearca sa dezinstalezi driver-ul si si sa il instalezi inapoi.
Funda?

| Psss explică (pentru Măcină_Emanuel_Elisei_1997):

Chitara e acustica, cred ca cind cauza asta, am incercat sama conectezi la cea din fata dar nu merge nu inteleg carei problema

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns (pentru Psss):

Deci ai chitara acustica, si folosesti un icrofon...incearca sa dai micrivonul mai tare laughing