| MrSandMan a întrebat:

Salut baieti am si eu o problema cu messu nu merge sa ma loghez deci dau sign in dar incearca sa se logheze si dupa nu se logheaza si imi ramane asa si incerc de 100 degeaba am incercat sa imi resetez parola... ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Daca ai firewall activ asigurate ca ai dat ok ca mesengerul sa aiba acces la internet(clik dreapta pe icon internet jos linga ceas si acolo selecteaza "Change firewall seting" /exception/unde verifica daca ai si yahoo prin rubricile de acolo. Daca nu este yahoo, da add program si adauga tu personal prin rasfoirea c/progfile/yahoomesenger/exe da clik si gata.Succes

| BineeeMa a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi messu