| TheLostAngel a întrebat:

Dc nu imi merge sa ma loghez la messenger am tot incercat dar cand dau sign in sta putin si imi revine la nume si parola plzzz dau Funda

Răspuns Câştigător
| pYv a răspuns:

Este de la Client ca sa zic asa...Au fost ceva probleme zilele acestea la toata lumea...si eu cand dadeam conectare imi spunea parola incorecta.dar s-a rezolvat era de la ei de la serverhappy

3 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Asta chiar credeam ca este problema pc-ului meu.Se pare ca yahoo inca se tine de probleme.Eu am intrat pe un site online si cand am dat din nou sign in a intrat.

| FiddleStick a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie chestia asta...inseamna ca nu are netul destula putere dai si u restart la pc.

| Saddelyx a răspuns:

Ori scrii gresit numele sau parola, ori ti-a spart cineva contul, sau poate ai probleme cu internetul... Sper ca te-am ajutat happy