| yorobert20 a întrebat:

care ma ajuta si pe mine sa repar o placa video...cand pornesc pc ul nu imi apare nimic pe monitor.lipsa coolerului ar putea fi problema? sau am observat ca nu mai are pasta termoconductoare. o idee ar fi sa-i pun pasta? cine ma ajuta sa o repar primeste funda!

1 răspuns:
| vader a răspuns:

Daca s-a supraincalzit din lipsa cooleruluisi/sau a pastei termocomductoare e foarte probabil sa fie si defecta, ca dovada ca la pornire (rece fiind) nu ai imagine. Nu o mai poti repara.