| Norbert97 a întrebat:

Care placa video este mai puternica si mai buna pentru jocuri? ca de exemplu:Gta 4, German truck simulator, Mafia 2 etc...care e mai buna? pentru jocuri mai performante cea de 512mb 128 biti sau cel de 1 gb 32 biti? Apropo cine se pricepe la placi de baza surse etc? Ca vreau sa-mi schimb placa video si nu stiu daca imi suporta sursa,, daca stiti contactati-ma pe ID YM:ddoberman46@yahoo.com Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Iti recomand sa iei una macar cu 512/DDR5/128biti, cum ar fi Ati 5670, desi nu garantez ca vei rula jocurile la detalii high.