| anonim_4396 a întrebat:

Cât e valabilă fișa medicală pentru școala de șoferi acum în 2018 că mi se pare că anii trecuți era mai mica valabilitatea.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E valabila 12 luni, asa a fost si in anii anteriori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 an

| Raducons a răspuns:

Cred ca doar sase luni este valabila

| Valyasdfg a răspuns (pentru Raducons):

Cazierul într-adevăr e valabil 6 luni, probabil le-ai încurcat, dar nu știu valabilitatea la fisa medicala

| Raducons a răspuns (pentru Valyasdfg):

Eu am facut fisa pentru expirare valabilitate si este de sase luni.
Poti sa intrebi la medic sau cred ca scrie pe fise termenul de valabilitate

| TrustMeIKnow a răspuns:

6 luni este valabila.

| Valyasdfg a răspuns:

Am văzut fișa este valabilă un an, pentru că e din 25.10. 2017 deci e valabilă un an, că altfel trebuia schimbată, si nu mi-a cerut nimeni schimbarea