| beastboy84 a întrebat:

Cat m-ar costa montarea unei lentile? M am asezat pe ochelari si mi s a desprins o lentila, as vrea sa stiu un pret informativ. Multumesc!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia lentila si pune-o singur. Cand vei simti ca face un pic click este prinsa. Nu este mare filosofie.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Doar s-a desprins sau s-a spart? Daca e doar cazuta, nu costa mult. Depinde de optica, dar ceva in jur de 10 lei. Insa daca e rupta rama, alta e situatia si... foarte scumpa.

| beastboy84 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu e sparta ci doar desprinsa insa nu reusesc sa o pun la loc singur deoarece mi e frica sa nu o sparg sau sa rup rama.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru beastboy84):

Mergi la optica. Nu e scump.