| vladmessi a întrebat:

cine imi poate spune cum sa schimb windows xp la computerul meu?

5 răspunsuri:
| condru a răspuns:

Iti instalezi alt windows adica descarci un windows de pe net si faci un cd butabil cu nero sau alegi varianta legala si te duci frumusel la un service it sa-ti instaleze unul cu licenta.bafta

| TropicalStorm a răspuns:

Salut! uhm pai bagi CD cu Windows in PC, pe urma dai restart la PC si apesti F8 (cum e la mine), daca nu merge apesti F9 sau F11 cum este la alte PC-uri. sau DELETE. pe urma o sa iti apara un chenar cu 3 sau 4 chestii. dai pe cel de CD/WR parca. apoi urmezi instructiunile care ti se spun acolo. o sa se mai restarteze PC de vreo 2, 3 ori dar e normal, face parte din instalarea windows-ului.

| Mircea_1592 a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau

| sandersan a răspuns:

Faci perezagruzca la comp inainte de asta pui discu cu windows inauntru intimp ce se aprinde apasa f8 daca nu merge apasa f9 si apoi mai departe iti arata!