| DraPraaHaarp a întrebat:

Hey! am niste probleme cu computerulcrying Singura modalitate e sa schimb windowsu si nu stiusad nu pot chema p nimeni din pacate. e greu sa schimbi un windows?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Eu spun sa incerci sa gasesti un specialist in copmutere. Si eu am incercat sa il instalez si am stat cu el si nu am mai putut sa intru 2 luni crying! E bine sa risti dar nici prea mult! Trebuie sa gesesti vreun prieten. Intreaba-ti prieteni daca nu au e cumva pe cineva care se pricepe. Si daca trebuie sa il instalezi din nou incearca intai sa ii dai defragmentare. Daca nu merge pune pe cineva sa iti instaleze windowu-sul dionou. Succes. Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

2 răspunsuri:
| Tlbi a răspuns:

Spune ce probleme ai si poate le rezolvam fara o reinstalare!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si stiu sa fac windowsul pe orice calc, poate daca imi zici ce probleme ai te pot ajuta ca ma pricep bine la calc. e usor si dureaza aprox 20 min sa fac windowsul depinde ce faci 7, xp...