| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce se sterge ecranul de la laptop, arata ingrozitor?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O cârpă asemănătoare cu cea de ochelari. Trebuie să fie ceva moale.

| gelu1970 a răspuns:

Cu un servetel moale imbibat in solutie de sters geamuri. doar imbibat. nu face dus ecranului. si cand stergi nu face presiune asupra ecranului. sterge ffff suav.

| Addaa1998 a răspuns:

Cu o batista de sters lentilele ochelarilor.

| Biggiesan a răspuns:

Sunt servetele si sprayuri speciale, pe care le gasesti la magazine de profil sau in hipermarketuri. Nu va caliciti, ca nu costa mult! Cineva care a sters cu spirt si alte improvizatii i s-a stricat ecranul. Take care!

| EDEE a răspuns:

Pui niste spirt pe o bucatica de vata
nu fa acest lucru daca tii la ecranul tau, sunt servetele speciale cu care le stergi, nu fa greseala multora de a sterge cu ce iti napadeste
http://www.emag.ro/......EDDXTBBBM/

| silvia20000 a răspuns:

Pui niste spirt pe o bucatica de vata si ai rezolvat problema.