| Stolo a întrebat:

Cum as putea afla oficiul postal care are legatura cu adresa mea? Eu stau la camin si cineva mi-a trimis un colet de la Cluj la Bucuresti. Am tot cautat si nu gasesc oficiul. Nu am primit nici un mandat la camin, si maine este ultima zi in care mai pot ridica pachetul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Poti cauta pe Google; Oficiul postal din zona x.

| Stolo explică (pentru ovidiu123432):

Am cautat pe site-ul lor, dar imi da mai multe oficii. Nu am timp sa caut la toate, mai ales ca distantele dintre ele sunt destul de mari.