| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Hey. Cei care aveti peste 18 ani si nu mai primiti de la parinti bani cum va descurcati? Cum faceti rost?

11 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Muncind exact! bani nu pica din cer, sa stii! si la faza k esti inca in scoala.lasa k si altii sunt in scoala si lucreaza.si ghici ce? nu mor! spor la treaba!

| NoKidding a răspuns:

Asa intrebare...asa faceti voi? Dupa 18 ani nu va mai ajuta parintii? Eu am 18 ani...sunt singur in Romania si lucrez(nu am job pentru cei care nu mai stiu romana), sunt la seral si parintii ma ajuta. Si chiar de'as lucra undeva, ei tot imi trimit bani, pentru ca sunt parintii mei.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică (pentru NoKidding):

Nu toti parintii sunt ca ai tai.

| NoKidding a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Pai...da.asa e. Si nu inteleg de ce? :-s...

| NoKidding a răspuns:

Nu lucrez...ma scuzatihappy

| liladyna a răspuns:

Te pui bine cu parintii! dăăă! sincer, e bine sa iti iei un job dar si parintii ar trebui sa te ajute financiar pana te stabilesti si te pui pe propriile picioare!

| sandra2012 a răspuns:

Munca frate, munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muncind, nu? Dacă nu te ajută nimeni, atunci te ajuți tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu munca.

| gigelut a răspuns:

Pune mana si munceste doar nu te vor tine parintii la nesfarsit pentru ca si ei au muncit ca sa ajunga pana aici