| Spoorky a întrebat:

Salut, Cum fac si eu o stampila pentru carnetul de note? adica vreau sa-mi fac acasa o stampila si so aplic pe carnetul de elev de note aveti idei cum as putea face? sau cum sa o lipesc dar sa nu se simta la mana ca este lipita am nevoie urgent. dau funda.

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

laughingcand eram mici am incercat ceva de genu si a iesit
iei un ou il fierbi mai mult il cureti de coaja dar cu grija sa nu ii iei si din albus, si cand e inca cald il pui pe o stampila (de exemplu din alt carnet, care se imprima pe el)iar apoi il pui in carnetul tau

| Spoorky explică (pentru thalyslly):

Nu merge, nu se imprima deloc pe ou decat foarte putin si nu se intelege

| thalyslly a răspuns:

Alte metode nu mai stiu.dar er cald oul
?