| pulx a întrebat:

De ceva timp primesc apeluri cu necunoscut! Am cautat pe internet diferite metode si cu ajutorul callromania am aflat numarul. Dupa aceea am sunat la acel numarul... Si imi da ca este Bucuresti oes sau. Daca m-ati putea ajuta sa aflu despre ce e vorba? Iar cand am raspuns nu vorbea nimeni! Mi-ati putea da un mic ajutor!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu poti afla, tocmai de aceea se numeste nr necunoscut.
E cineva care sigur se plictiseste foarte tare, data viitoare cand te mai suna raspunde si lasa telefonul asa pe masa fara sa ii zici nimic. Ori o sa zica ceva ori o sa se sature ca il ignori.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Bondarel99):

Ai dreptate.

| pulx explică (pentru Bondarel99):

Am gasit aplicatie care sa il blocheze.

| Bondarel99 a răspuns (pentru pulx):

Da, de blocat poți sa blochezi ce nr vrei tu, inclusiv nr ascuns.

| Samariteanul a răspuns:

Parerea mea schimba numarul de tel pentru ca nu se stie peste ce ciudati dai...