| 3FlamingoXD a întrebat:

Salut!
De curând mi-am facut un card bancar, mi-a ajuns iar cand am incercat sa imi conectez cardul la aplicatia BT Pay
am fost informat că am sub 18 ani si ca nu pot folosi aplicația. Mi-am întrebat câțiva prieteni care au aceeași varsta cu mine dacă au avut aceeași problemă di aceștia au spus că nu ( ei au avut aplicația de mai mult timp)
- pot folosi aplicația daca am sub 18 ani?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la bancă cu cardul si întreaba i pe ei, poate au probleme tehnice si asta o fi cauza cade sistemul lor.