| Rabbit_6831 a întrebat:

de doua zile nu mai pot deschide Task Manager-ul. imi zice (Task Manager has been disabled by your administrator.). Eu va garantez ca nu am dezactivat apsolut nimiclaughingstraight face. Am incercat si in "run" comanda "Regedit. exe" dar imi da acelasi rezultat. Din cate m-am mai informat eu de pe alte forumuri banuiesc ca am luat un virus. Posibil sa fie si vina mea aici deoarece dupa ce am instalat windows-ul "am uitat" sa imi iau si un antivirus.(in general eu folosesc nod 32 sau avira). Sa fie asta problema (un virus)?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ai incercat si open as administrator?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am avut un virus care s-a ocupat printre altele si de dezactivarea task managerului.

| solumaam a răspuns:

Este din cauza unui virus ...cauta si scaneaza sistemul bine cu un antivirus cu licenta!

| Furti a răspuns:

Nu e nimic din ce zic celilalti descarca asta multi miau multumit
http://download.cnet.com/Task-Manager-Fix/3000-12565_4-10762882.html Funda?