| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,de unde as putea cumpara biblia satanica? big grin Funda

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Care dintre ele? Daca te referi la cea a lui LaVey... voila: http://www.amazon.com/......p_swatch_0 _encoding=UTF8&sr=&qid=
P.S. Nu exista traducere in romana. Nu se complica nimeni cu asa ceva. Se considera ca daca esti suficient de serios interesat de treaba asta, nu esti vreun putzulica de 11 ani care nu e in stare sa inteleaga engleza la nivel mediu-avansat.

| MircescuCristian1994 a răspuns:

Serios?

| Denis266 a răspuns:

Există așa ceva? ți-aș recomanda Biblia normală

| adrianbestboy98 explică (pentru Denis266):

Iesi ma cu biblia ta normala, aia sa o citesti tu eu nu sunt crestin aia are numai mincuni si aberatii in ea