| Luci88 a întrebat:

Salut, Dece cand bag o persoana in lista de Messenger imi zice: Your request to add a contact has taken longer expected to complete.
The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later.
Ce trebuie sa fac?sad Multumesc:X Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Este o problema server-side si nu se poate rezolva decat asteptand o perioada de timp, cel mai bine sa incerci in ziua urmatoare. Problema apare atunci cand incerci sa adaugi mai multe id-uri una dupa alta, poate este chiar o restrictie de la Yahoo impotriva spam-ului nu stiu sigur.
Daca azi ai primit eroarea, maine vei putea sa adaugi acel id in lista, te asigur eu.

3 răspunsuri:
| Vali0n a răspuns:

Asta poate sa fie raspunsul.

1.nu ai bagat id bine
2. ai prea multi in lista {dar nu cred}
3.incearca sa vezi mai tarziu.
am tradus si uite ce mi-a zis

Cererea dvs. de a adăuga o persoană de contact a luat mai mult de aşteptat pentru a finaliza.

Operaţie poate să fi reuşit. Vă rugăm să verificaţi lista voastra de messenger mai târziu. funda?

| gabriellemnaru a răspuns:

Tradu si tu pe http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT si vezi acolo ce zice.

| Geo27 a răspuns:

Asa am mai patit si eu, este o problema de conexiune de la netul tau dar sa stii ca poate fi si de la id happy.