| m2704 a întrebat:

Salut domnilor, doamnelor si domnisoarelor! Imi puteti spune va rog daca se pot pune diacritice in word la un text deja scris fara ele? Sa zicem un text de 20 de pagini,sa se puna diacritice peste tot,intr-un mod cat mai rapid! Daca da, explicati-mi va rog cum. Funda garantat raspunsului cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Www.diacritice.com pui textul dai convert etc. intelegi, dar e chestia ca nu ia texte foarte lungi, cred ca in jur de o pagina sau mai putin.

4 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__5174
Poti descarca Auto Correct-ul asta, daca nu, mai ai o optiune, http://www.diacritice.com, site-ul suporta pana la 3000 de caractere. Bafta!

| m2704 explică (pentru xClementine):

Am acordat funda pe baza faptului ca razvanp69 a fost primul! Dar multumesc pentru raspuns!

| xClementine a răspuns (pentru m2704):

Am observat, stai calm, n-am dat raspunsul pentru funda. Cu placere!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice programel sau site ai folosi tot trebuie sa im verifici la mana.