| BRG a întrebat:

Sărut mîinile doamnelor și domnișoarelor, salut domnilor, am o mare problemă la calculator, azi mi-am sters contul de pe youtube, dar din păcate nu m ai pot pune s au trimite nici o melodie, ce să fac ca să îl repar, vreau să ascult să zicem Vasile Seicaru, i mi apare bara pe care scriu dar nu i mi apare videoclipul. Multumesc tuturor pentr u ajutor.Cristi.

1 răspuns:
| Supps a răspuns:

Sincer din tot ce ai spus tu acolo eu nu am inteles decat ca ti-ai sterg contul Youtube. Incearca sa ne dai un link cu o poza a problemei tale caci nu inteleg cu ce vrei sa te ajut.