| RobY_3853 a întrebat:

SALUT
Doresc sa achizionez un teleofn, frumos si bun.
Benificez de bani pana la samsunG SII.
M-am gandit la un Nokia n9, n8, iphone4,Samsung galaxy s2, HTC desire, etc.
Dumneavostra cemi sugerati, si de ce? Multumesc furmos

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

La câte am auzit şi din câte am experimentat, nu-ţi recomand Iphone-ul. Ia un Nokia, un Samsung sau un HTC. Alegi tu de care, la câte sunt, plus că, nu te aştepta la mari diferenţe între telefoanele de la aceeaşi firmă.

| HeLps a răspuns:

Ar fi frumos s iti iei un Samsung Galaxy Y este foarte bun l-am acizitiona si eu d 2 saptamani iti pot zice ca e aproape delefonul perfect... bine in teles, nu mai bun ca iPhone`ul dar si aceste este bun daca mia ai nevoie d info dam un mesaj si iti voi sp tot ce ai nev