| popalex199999 a întrebat:

Ce smartphone ati alege dintre Htc Desire HD, Samsung Galaxy S si Nokia N8 si de ce? Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| vladucu a răspuns:

Nokia N8 deoarece are 32 gb memorie interna camera de 12 mp mufa HDMI poti vedea filme cu el in multe formate(divX de ex) nu decat 3gp care il are orice jaf de telefon, are WLAN (wirles) viteza 3G deci te poti conecta la o cafenea ceva la internet de viteza gratis, ai obtiunea video call etc. eu ca unul din acesta as vrea sa am...

3 răspunsuri:
| TudorAndrei a răspuns:

Nokia N8, Mie nu imi trebuie ecran mare si Android, Eu optez pentru Symbian si ecran de 3, 5 inchi

| hahaha a răspuns:

Htc Desire! nici nu se pune problemawinking

| popalex199999 explică:

Multumesc pentru raspunsuri imi puteti spune pe care se pot pune cele mai bune si mai multe aplicatii?