| Th3Li0N a întrebat:

Salut este vorba de to.re.nt apare eroarea asta cand descarc the system cannot find the path specified doar cand descarc pe el imi apare asa oare de ce?
Ma ajutati va rog ce trebuie sa fac ca sa imi descarce

3 răspunsuri:
| DjZen a răspuns:

Pai dezinstaleazal si dai install din nou. Daca nu merge nici asa inseamna ca fisierul care l-ai descarcat este in alta parte

| Th3Li0N explică (pentru DjZen):

Mersi mult frate chiar m-ai ajutat dar a trebuit dezinstalat si am platit o licenta de 1 euro si acum imi merge perfect dar macar am licenta pe el si l-am pus pe stic si pe dvd mersi mult

| DjZen a răspuns (pentru Th3Li0N):

Eu nu inteleg pentru ce ai platit licenta de 1 euro