| Hardy2000 a întrebat:

Salut,ieri am dormit prost, iar cand m-am trezit ma durea gatul in partea stanga iar cand pun mana pe craniu mai sus ma doare cand apas... am asteptat poate trece dar nu, ziceti-mi si mie ce pot sa fac sa imi treaca...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dormit rau nu prost. Se intampla adesea, dar durerea aceea trece definitiv abia dupa 5-7 zile, asa ca nu te speria, si nu mai da atentie, nu e mai pipai acolo.Trece de la sine.

3 răspunsuri:
| Tweety_5554 a răspuns:

Ai dormit probabil cu gatul sucit si eu am patit, dar daca persista mai mult de cateva zile poti consulta un medic, asa de linistea ta sufleteasca...happy

| Cobra1994 a răspuns:

Ai avut muschii incordati cand ai "dormit prost"..vei vedea ca pana maine dimineata nu vei mai avea nimic..deci nu trebuie sa faci momentan nimic.
Daca durerea persista si maine dimineata du-te la farmacie si cere un unguentwinking

| titigreaca85 a răspuns:

Nu se intampla nimica cumpara si tu o alifie buna si dati cu ia si o sa-ti treaca

mie mi sa intaimplat de foarte multe ori

am eu o alife care are un caine pe ea e ff buna