| crystyanz a întrebat:

Am dormit cu fereastra deschisa si cand m-am trezit ma doare gatul pe partea dreapta de zici ca mi l-am rupt, se pare ca m-a prins curentul, si e prima data, si sunt curios cat dureaza pana nu te mai doare?

sau daca se poate face ceva sa nu te mai doare, sau sa-ti treaca mai repede.

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ketaprofen,pastile...1 pe zi timp de 3 zile.;]
[Dar nu dupa mancare ca e periculoasa pentru stomac]

happy

| MaGicElEmEnt a răspuns:

Draga nu ai tras curentlaughing daca te doare pe partea dreapta a gatului inseamna ca ai dormit ''stramb'' nu ai tras curent poti sa te duci la oricemedic ca asta iti va spune ca eu am patit-o in ma durea in ambele parti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MagicElEmEnt : daca dormi "stramb" iti amorteste gatul tongue nu doare.si din mom ce a dormit cu fereastra deschisa nu tie logic ca la tras curentul? oricum.a cerut un remediu nu sa-i spui din ce cauza'l doare gatu tongue