| emran99 a întrebat:

Ieri mi-am facut o noua adresa de mail si am incercat sa'mi transfer contactele de pe vechiul ID. Dau la "actions-send my messenger list-selectez ce trebuie-finish" si-mi apare "you havw sent (un nr de contacte) to (noul meu ID), dar nu pot accesa contactele de pe adresa la care le'am trimis deoarece nu'mi apare nimic...Ca si cum nu s'ar intampla nimic.Am facut chestia asta si cu multimess'ul...

2 răspunsuri:
| coco514 a răspuns:

Da dar cand ai dat sa iti trimitzi contactele de pe noul id trebuia sa le accepti ca si la imagini cand primesti daca nu e asta iti recomand o foaie si un creion le iei pe toate le bagi din nou si gata eu asa am facut si am 1200 si cv de contacte laughing)

| Katalyn96 a răspuns:

Incearca sa transferi mai putine deodata... poate mergehappyFunda?happy