| me1oo a întrebat:

Ati incercat vreo data sa va mutati contactele de pe un id de yahoo pe altul? dau la messenger la actions -send my messenger list; scriu adresa selectez idurile si pe celalalta adresa nu le primesc pe toate si am incercat sa le trimit pe rand dar nu mai merge acum deloc, zice ca le trimite dar nu trimite nimic

Răspuns Câştigător
| LeX28 a răspuns:

Stiu si eu am patit la fel nici eu nu le primesc si daca stais a le bagi pe toate observi ca nu poti baga mai mult de 10 iduri in lista ca apoi nu mai merge iti apare ca id nu e bun

| me1oo explică (pentru LeX28):

Da ii ceva ciudat,,,

1 răspuns: