| Cucuriguuu a întrebat:

Imi pot creea propriul site pe care sa pun ce vreau?Si se poate pune parola pe site cand intri sa iti ceara sa bagi parola?Daca da cum imi pot face un site la care sa ii pun parola?Si cum pot pune jocuri de exemplu pe acel site?As vrea prin ucoz!DAU FUNDA + VOT.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Pai poti amandoua.
Si chestia cu parola, incearca:
http://www.elated.com/......-htaccess/

Trebuie sa ai niste cunostinte medii cel putin in acest domeniu ca sa te descurci cat de cat.

3 răspunsuri:
| vanessa12345 a răspuns:

Pe uCoz iti poti crea sie gratis si acolo iti va aparea la meniu Jocuri Online gratuite pe care le pot accesa si vizitatorii site-ului. Daca inca nu ai site ucoz iata un tutorial care te ajuta sa iti creez unul gratuit.Merita,si eu mi-am facut chiar azi.

| Iulianavaintreaba a răspuns:

Incearca in continuare, stiu ca nu ai nevoie de incurajar dar nu am cu ce sa te ajut.

| Mirea_Emilian_1994 a răspuns:

Practic. E posibil.
Tehnic vorbind daca nu ai nici ce-a mai mica idee macar despre,HTML,X-HTML, PhP, sau flash... Pentru tine e aproape imposibil sa faci asa ceva.
Iar un programator web, iti va lua enorm de mult!