| lickennes a întrebat:

Salut, in urma cu 2 zile mi-am achizitionat niste casti... nu aveam nici o problema dar dupa 2 zile am aprins calculatorul si am intrat teamspeak si cand am vrut sa vorbesc mi se auzea un bazait. am observat si eu acel bazait... am vrut sa vad daca e de la casti., le-am scos am bagat castile vechi si facea la fel microfonul, dar am vazut ca atunci cand pun mana pe calculator (doar mana nici un alt obiect) nu mai bazaie si imediat cand iau mana de pe el incepe iar. Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| quartz1999 a răspuns:

Carcasa este subtire si scoate sunete ciudate, nu este nici unfel de problema. Funda?

1 răspuns:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu cred ca calculatorul are ceva probleme daca spui ca ai bagat si celelalte casti intreaba un specialist.