| roby223 a întrebat:

Salut locuiesc în Austria în Viena și vreau sa comand ceva de pe Alliexpres. Numele străzi pe care locuiesc ii "Knöllgasse" doar ca la dresa nu ma lasă să pun acel "o" cu punctulete și în alt cartier exista o strada cu același nume unde litera "o" nu are punctele respective. Oare dacă fac comanda se duce în celalalt cartier?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scrie si codul postal!

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Din cate stiu ei te sună, le poti spune cum se numeste strada ta si mai menționezi că există încă o stradă aproape la fel.

| Miruna1239 a răspuns:

Ai incercat sa folosesti "copy paste"?

| roby223 explică (pentru Miruna1239):

Da am încercat, și îmi scrie ca am voie sa folosesc doar caractere englezești... Nu știu ce înseamnă asta