| housefanatik a întrebat:

Ma gandesc sa achizitionez un apartament in Bucuresti insa nu stiu ce zona ar trebuie sa aleg. Criteriile principale ar fi: metrou aproape, preturi cat de cat accesibile, sa nu fie o zona periferica sau o zona in care mi-e frica sa merg noaptea pe strada. Multumesc!

3 răspunsuri:
| George_Caleb_1966 a răspuns:

Treaba e de buget, in functie de buget poti alege sa mergi regulamentar pe strada fara sa iti fie frica.

| housefanatik explică (pentru George_Caleb_1966):

Eu ma gandisem initial la militari (lujerului sau gorjului), tineretului, dristor sau Bucurestii Noi.

| George_Caleb_1966 a răspuns (pentru housefanatik):

Sunt zone frumoase sa stii, din toate astea poti sa preferi lujer, dristor, tineretului.